Bezhistaminové víno – liek na boľavú dušu histaminika


Dovoľte nám predstaviť sa. Problémy s histamínovou intoleranciou poznáme na vlastnej koži.
Nie sme "bežný" e-shop s vínom, ale ľudia, ktorí vášmu problému rozumejú.

Každý, kto má histaminovú intoleranciu vie, ako je zložité vôbec sa nejako prestravovať a neublížiť si už len jedlom. Kto by ešte pred časom pomyslel, že si môže dopriať vínko, a to bez následkov. A predstavte si je to tu! Na vlastnej koži odskúšané.

Moja vlastná skúsenosť:
„Potýkam sa s HIT už dlhšie a niekedy mám pocit, že mi škodí aj voda. Preto som na fľašu vína, ktorú som dostala od manžela, pozerala najprv s nedôverou, no potom som si povedala, že to skúsim.
Veľmi milo ma prekvapilo a aspoň na chvíľu prenieslo späť do časov, kedy som si mohla dopriať všetko. Vínko je veľmi príjemné na chuť a nemala som žiadne príznaky. Vyskúšala som už viac druhov a všetko bolo v poriadku. Povedala som si, že o toto sa musím podeliť aj s ostatnimi "HIŤákmi" a tak sme stvorili tento e-shop.“


Tieto vína odporúčame aj ľuďom, ktorí síce nemajú HIT, ale stáva sa im, že majú "bolehlav" po bežnom víne, alebo majú iné potiaže po konzumácii bežných vín. Takmer všetky vína z našej ponuky sú bio, sú v nej vína vegánske – bez použitia látok obsahujúcich živočíšnu zložku, vína s nízkym obsahom zbytkovej fruktózy, či bez použitia sorbitolu.

Napíšte nám, ako vám vínko chutilo.
Na vašom názore záleží nielen nám, ale môže poslúžiť aj ostatným "HIŤákom" v ich odhodlaní vyskúšať ho.